Grayscale posiada teraz pół miliona Bitcoinów.

Grayscale’s Bitcoin Trust posiada teraz ponad 500.000 Bitcoinów, przekraczając 8,3 miliarda dolarów wartości.

Grayscale Investments, zarządzający funduszami kryptocurrency, posiada obecnie ponad 500 000 BTC w Bitcoin Trust.

Zgodnie z 16 listopada, Grayscale posiada obecnie 8,35 miliardów dolarów Bitcoin wartości, co stanowi 2,69% Bitcoin (BTC) zaległej podaży i limitu rynkowego.

Ale z Chainalysis szacuje, że około 3,7 mln BTC zostały utracone, Grayscale może być obecnie w posiadaniu 3,37% pozostałej podaży Bitcoinów w obiegu.

Apelując do inwestorów instytucjonalnych, którzy są gotowi zapłacić premię na zakup i utrzymanie kryptofunduszu poprzez bezpieczeństwo funduszu regulowanego, akcje Grayscale Bitcoin Trust stanowią obecnie 15,62 dolarów Bitcoin wartość każdego z nich, ale zmień ręce za 18,86 dolarów. Odpowiada to prawie 19% premii. Grayscale pobiera również roczną opłatę w wysokości 2%.

Grayscale Bitcoin Trust agresywnie gromadził Bitcoin w 2020 roku, z kwotą Bitcoin Millionaire posiadanych przez fundusz wzrósł prawie 50% w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Jest to gwałtowny wzrost w 2020 r. dla funduszu, który został uruchomiony siedem lat temu i sugeruje, że zainteresowanie instytucji jest kula śniegowa.

W zeszłym tygodniu fundusz odnotował największy w swojej historii cotygodniowy napływ środków, który wyniósł 15 907 BTC o wartości 215 mln dolarów.

Grayscale’s Ethereum Trust również zwiększył swoje zakupy w 2020 roku i obecnie posiada około 1,175 mld dolarów eterowych, co stanowi 2,24% całej kapitalizacji ETH.

Osiem innych funduszy kryptograficznych Grayscale zarządza obecnie aktywami o wartości prawie 400 mln USD, co zwiększa całkowitą wartość aktywów cyfrowych zarządzanych przez firmę do 9,9 mln USD.

Kommentare sind deaktiviert.