Jim Jefferies zdradza, że jest właścicielem 1 Bitcoina.

Jim Jefferies, australijski komik, pojawił się, by zaskoczyć publiczność. W nowym odcinku swojego pokazu podcastów, mężczyzna ujawnił, że posiada pokaźny udział w Bitcoinie.

A Few Pleasant Surprises
30 czerwca, podcast, którego gospodarzem jest Jefferies, wyemitował kolejny odcinek. W tym odcinku gościem była Kiana Danial, „Invest Diva“. Ten odcinek, komik ujawnił, ku zaskoczeniu jego zespołu komediowego, że człowiek zna sporą ilość krypto walut. W żadnym wypadku nie był geniuszem kryptońskim, ale miał jakąś moc przebywania. Co zabawne, program skupia się przede wszystkim na rzeczach, których Jefferies nie zna, odnajdując w nim humor w mądrych wyjaśnieniach, które wymyślił.

Jefferies stwierdził, że jest właścicielem jednego całego Bitcoin Profit, który kupił jako bardziej żart niż cokolwiek innego. Powiedział, że kupił go w aplikacji Robinhood, tak jak sposób, aby zmoczyć palce u nóg w odniesieniu do przemysłu kryptońskiego w ogóle.

Komik stwierdził, że posiadał 9612 dolarów w Bitcoin, ale Danial odkrył, że Jefferies musiał jeszcze przenieść swój żeton do własnego portfela. Jako takie, stare powiedzenie „nie twoje klucze, nie twój Bitcoin“ odnosi się do niego w tym względzie.

Bardziej zabawnym aspektem jest to, że technicznie rzecz biorąc, Jefferies posiada większy holding w krypcie niż nawet Elon Musk, technologiczny miliarder. Jeszcze w maju Piżmo potwierdziło, że posiada marne 0,25 BTC, które w momencie pisania było warte 2349,50 dolarów. To spora kwota, tak, ale to śmieszne w porównaniu z całością udziałów Piżma.

Wątpliwości rzucone na „Oczekiwania finansowe“

Chociaż Jefferies wie trochę, nie wie wszystkiego. Całe założenie podcastu os zarówno do edukacji i rozrywki, z Jefferiesem jako aspekt komediowy i jego zgadywanki, tym razem Danial, wyjaśniając podstawową terminologię i historię tematu.

Pojawił się Satoshi Nakamoto, do którego Jefferies powiedział: „Każdy wie, kim jest – dwie gwiazdy Michelin, najlepszy tuńczyk w mieście.“

W odniesieniu do chłodni, Jefferies zrobił odwieczny żart wkładając portfel do zamrażarki po zakupie Bitcoin. Generalne dowcipy, wszystko, z Danial przychodzi po to, aby dać jakieś właściwe informacje

Sam podcast był w porządku, jeśli chodzi o Jefferiesa, ale Crypto Twitter zaczął chodzić na Danial, oskarżając ją o braku zdolności do wyjaśniania takich pojęć jak krypto i blokada łańcucha. Jeden z użytkowników Twittera porównał go do kota uczącego ryby jak jeździć na rowerze, podczas gdy inni pchali Jefferiesa do nowego, lepszego gospodarza crypto.

Kommentare sind deaktiviert.